WWW.RAVNI-TOPOLOVAC.COM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWW.RAVNI-TOPOLOVAC.COM


 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Zadnje teme
» F.K. Omladinac
Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Icon_minitime21st Septembar 2010, 11:35 od Gost

» skolsko
Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Icon_minitime14th Maj 2010, 16:30 od DRAGANA

» Šta mislite o tome da se u R.T napravi omladinsko udruženje?
Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Icon_minitime14th Maj 2010, 12:50 od DRAGANA

» SALA
Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Icon_minitime8th Novembar 2009, 20:40 od Gost

» SALA
Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Icon_minitime8th Novembar 2009, 20:37 od Gost

» OK Topolovac - OK Plandishte 3:0
Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Icon_minitime26th Oktobar 2009, 14:56 od Lin0leum

» O.K. Hercegovina
Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Icon_minitime26th Oktobar 2009, 14:15 od Lin0leum

» Sport
Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Icon_minitime2nd Septembar 2009, 18:47 od Gost

» Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?
Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Icon_minitime21st Maj 2009, 01:28 od Gost

Navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 FAQ - Često Postavljana Pitanja
 Traži
Forum
Affiliates
free forum

 

 Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?

Ići dole 
+9
plass_chamoisse
CupakabraS
Filip
ALOPEX
Slaven
ninana
Juric
Branko Č Mićević
Admin
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Admin
Admin



Muški
Broj poruka : 29
Godina : 41
Location : Ravni Topolovac
Job/hobbies : Košarka
Datum upisa : 03.10.2007

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Icon_minitime9th Februar 2008, 02:04

Pozdrav za woggy-ja i krulja...hvala za pohvale na račun sajta i uzeću u obzir vaše predloge..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ravni-topolovac.com
Admin
Admin



Muški
Broj poruka : 29
Godina : 41
Location : Ravni Topolovac
Job/hobbies : Košarka
Datum upisa : 03.10.2007

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Icon_minitime9th Februar 2008, 02:08

ako neko ima problema sa prijemom TDI radia neka mi pošalje mail ili neka ostavi poruku ovde...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ravni-topolovac.com
ALOPEX

ALOPEX


Broj poruka : 4
Datum upisa : 09.12.2007

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Icon_minitime10th Februar 2008, 20:51

Stvarno,ulepsao si nam sajt za jos jednu stvar...radio cheers
Samo tako nastavi flower
Nazad na vrh Ići dole
Juric




Broj poruka : 3
Datum upisa : 15.11.2007

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Icon_minitime14th Februar 2008, 02:51

Meni ne fercera...
Možda zbog opere???
Nazad na vrh Ići dole
http://www.geo-rudarijada.org
JOJO
Gost




Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Icon_minitime23rd Februar 2008, 17:31

E SInisa jel znas koje WOGGY? silent
Nazad na vrh Ići dole
Siniša
Gost




Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Icon_minitime24th Februar 2008, 04:12

Pa JOJO kako ne znaš ko je WOGGY....to je Vogošća ako se sećaš..dolazio je kod Dimitrije Živkovića...pozdrav... Basketball
Nazad na vrh Ići dole
dragan.r
Gost




Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: cestitka   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Icon_minitime26th Februar 2008, 16:05

pozdrav za Sinisu kreatora ovog sajta naravno i svim posetiocima koji su rodom odavde samo tako Topolovcani .
Nazad na vrh Ići dole
WOGGY




Broj poruka : 14
Location : sarajevo
Datum upisa : 08.02.2008

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Icon_minitime26th Februar 2008, 23:37

E SInisa jel znas koje JOJO? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Siniša
Gost




Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Icon_minitime26th Februar 2008, 23:57

Pa valjda je Jodžo Woggy... Basketball
Nazad na vrh Ići dole
WOGGY




Broj poruka : 14
Location : sarajevo
Datum upisa : 08.02.2008

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Icon_minitime27th Februar 2008, 11:00

Siniša ::
Pa valjda je Jodžo Woggy... Basketball


ma ne vjerujem, jodzo mene zna,... sem ako opet nije kod igora konzumirao razblazeni etanol lol!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin



Muški
Broj poruka : 29
Godina : 41
Location : Ravni Topolovac
Job/hobbies : Košarka
Datum upisa : 03.10.2007

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Aktivacija naloga   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Icon_minitime27th Februar 2008, 23:44

OBAVEŠTAVAM SVE POSETIOCE KOJI SU SE PRIJAVILI NA STRANICI FOTO ALBUMI DA SU IM NALOZI AKTIVIRANIIIIIIIIII geek
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ravni-topolovac.com
shpiritu
Gost




Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Icon_minitime28th Februar 2008, 00:35

razblazeni etanol bounce bounce bounce
Nazad na vrh Ići dole
kengur




Muški
Broj poruka : 6
Godina : 41
Location : Adelaide Australija
Datum upisa : 01.03.2008

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: ja nisam odavle   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Icon_minitime1st Mart 2008, 04:45

JEDAN POZDRAV IZ DALEKE AUSTRALIJE SVIM TOPOLOVCANIMA A ONDA POSEBNO ONIMA KOJI SU ISLI U SESTI RAZRED 1995. RODJO HVALA NA INFO.
Nazad na vrh Ići dole
anaana
Gost




Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: ninana   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Icon_minitime4th Mart 2008, 22:33

Pozdrav svima na sajtu.... Zanima me ko je taj kengur iz Australije? Da nije mozda Namanja Shinikovic,nas skolski...
Woggy...sta ima u SA? Jesi li se ozenio? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
WOGGY




Broj poruka : 14
Location : sarajevo
Datum upisa : 08.02.2008

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Icon_minitime6th Mart 2008, 01:13

anaana ::
Pozdrav svima na sajtu.... Zanima me ko je taj kengur iz Australije? Da nije mozda Namanja Shinikovic,nas skolski...
Woggy...sta ima u SA? Jesi li se ozenio? Laughing


nista, evo snijeg napad'o opet. ozenio se odavno, imam dvoje djece... lol!

a znamo li se mi? scratch
Nazad na vrh Ići dole
kengur




Muški
Broj poruka : 6
Godina : 41
Location : Adelaide Australija
Datum upisa : 01.03.2008

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Icon_minitime7th Mart 2008, 15:00

anaana ::
Pozdrav svima na sajtu.... Zanima me ko je taj kengur iz Australije? Da nije mozda Namanja Shinikovic,nas skolski...
Woggy...sta ima u SA? Jesi li se ozenio? Laughing

Taj Nemanja glavom i bradom a smije li se znat s kim imam cast da razgovaram Question
Nazad na vrh Ići dole
ninana




Broj poruka : 9
Datum upisa : 25.11.2007

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: ninana   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Icon_minitime10th Mart 2008, 23:41

e pa Nemanja,ako imas sliku iz sestog razreda,pogledaj koja devojcica je imala bordo_belu majcu,Chicago bulls-a! e,ta sam ja...pa se ti seti kako se zovem,ako ne.... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
kengur




Muški
Broj poruka : 6
Godina : 41
Location : Adelaide Australija
Datum upisa : 01.03.2008

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Icon_minitime16th Mart 2008, 04:04

ninana ::
e pa Nemanja,ako imas sliku iz sestog razreda,pogledaj koja devojcica je imala bordo_belu majcu,Chicago bulls-a! e,ta sam ja...pa se ti seti kako se zovem,ako ne.... Rolling Eyes

a sta ako nemam sliku.
Nazad na vrh Ići dole
koala
Gost




Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Icon_minitime16th Mart 2008, 09:06

@ kengur
nemash sliku - imash net!!!
odesh na fotoalbume na ovom sajtu i pogledash slike koje su postovale ribe!
ako ti neke probude secanja, sve ce ti biti jasno!
ako ne uspe, javi!
reci cu ti ko taj fan chicago bulls-a
Nazad na vrh Ići dole
jukatan




Broj poruka : 5
Datum upisa : 16.03.2008

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Icon_minitime16th Mart 2008, 09:18

ha,ha,
kengur i koala!
a gde je eukaliptus?
Nazad na vrh Ići dole
kengur




Muški
Broj poruka : 6
Godina : 41
Location : Adelaide Australija
Datum upisa : 01.03.2008

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Icon_minitime16th Mart 2008, 16:14

jukatan ::
ha,ha,
kengur i koala!
a gde je eukaliptus?
pa vidis to je vec biljka koja se koali vise svidja Very Happy . Hvala koala a moze li se znati odakle se ti javljas
Nazad na vrh Ići dole
ninana




Broj poruka : 9
Datum upisa : 25.11.2007

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Icon_minitime18th Mart 2008, 00:49

koala ::
@ kengur
nemash sliku - imash net!!!
odesh na fotoalbume na ovom sajtu i pogledash slike koje su postovale ribe!
ako ti neke probude secanja, sve ce ti biti jasno!
ako ne uspe, javi!
reci cu ti ko taj fan chicago bulls-a
da da...veliki sam ti ja fan chicago bullsa...kako da ne:)))))))0
Nazad na vrh Ići dole
ninana




Broj poruka : 9
Datum upisa : 25.11.2007

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Icon_minitime18th Mart 2008, 00:52

zamilila bih Shewu da skenira tu cuvenu sliku iz sestog razreda i stavi je u album,da prekinemo vise tu nedoumicu....
Kengure,bio si i ti na toj slicu...to je na kraju godine...
Nazad na vrh Ići dole
kengur




Muški
Broj poruka : 6
Godina : 41
Location : Adelaide Australija
Datum upisa : 01.03.2008

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Icon_minitime18th Mart 2008, 11:31

ninana ::
zamilila bih Shewu da skenira tu cuvenu sliku iz sestog razreda i stavi je u album,da prekinemo vise tu nedoumicu....
Kengure,bio si i ti na toj slicu...to je na kraju godine...
U redu nemoj da se ljutis odma samo kazem da se ne sjecam da li sam bio tu ili ne. Vidio sam ti sliku u foto albumima i poznajem te mada sasvim malo kroz maglu. Iznenadjen sam da si ti prepoznala ko sam ja ili si samo procitla profile. U svakom slucaju drago mi je. Voio bih da imam tu sliku pa sam zamolio rodju da mi posalje ako je moze naci ili neko drugi ko vec ima.
Nazad na vrh Ići dole
tijuana
Gost




Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Icon_minitime9th April 2008, 17:16

@kengur
Taj fan bulsa se zove ANA NINKOVIĆ, njen nick je NINANA! '82 je godište i išla je sa tobom u 6 razred!
imaš njen fotoalbum na ovom sajtu. Ič se nije promenila. Aj, živ mi ti
Nazad na vrh Ići dole
Davor Ko
Gost




Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Icon_minitime19th Juni 2008, 02:28

Vino da sam naso ovu stranicu tako da mogu i iz njemacka pratiti sbivanja u R.T. hocu ovim putem da posdravim citav R.T. Kako vidim imamo sad i pored fudbalskog i dobar odbojkaski klub samo tako dalje.i konacno cestitke webmasteru sa odlicnu stranicu. cheers
Nazad na vrh Ići dole
WOGGY




Broj poruka : 14
Location : sarajevo
Datum upisa : 08.02.2008

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Icon_minitime23rd Juni 2008, 11:01

Davor Ko ::
Vino da sam naso ovu stranicu tako da mogu i iz njemacka pratiti sbivanja u R.T. hocu ovim putem da posdravim citav R.T. Kako vidim imamo sad i pored fudbalskog i dobar odbojkaski klub samo tako dalje.i konacno cestitke webmasteru sa odlicnu stranicu. cheers


da se ne javljas slucajno iz aachena? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Davor
Gost




Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Icon_minitime12th Juli 2008, 15:03

Da WOGGY Cool
Nazad na vrh Ići dole
WOGGY




Broj poruka : 14
Location : sarajevo
Datum upisa : 08.02.2008

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Icon_minitime18th Juli 2008, 10:33

Davor ::
Da WOGGY Cool



onda me vjerovatno znas

bili smo zajedno na svadbi 03.08.1991. (ako se ne varam) Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
K.U.M.
Gost




Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Icon_minitime21st Maj 2009, 01:28

Pozdrav za sve u Topolovcu od Pejkonija!!! Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
WWW.RAVNI-TOPOLOVAC.COM :: Mesna zajednica-
Skoči na: