WWW.RAVNI-TOPOLOVAC.COM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWW.RAVNI-TOPOLOVAC.COM


 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Zadnje teme
» F.K. Omladinac
Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime21st Septembar 2010, 11:35 od Gost

» skolsko
Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime14th Maj 2010, 16:30 od DRAGANA

» Šta mislite o tome da se u R.T napravi omladinsko udruženje?
Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime14th Maj 2010, 12:50 od DRAGANA

» SALA
Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime8th Novembar 2009, 20:40 od Gost

» SALA
Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime8th Novembar 2009, 20:37 od Gost

» OK Topolovac - OK Plandishte 3:0
Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime26th Oktobar 2009, 14:56 od Lin0leum

» O.K. Hercegovina
Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime26th Oktobar 2009, 14:15 od Lin0leum

» Sport
Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime2nd Septembar 2009, 18:47 od Gost

» Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?
Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime21st Maj 2009, 01:28 od Gost

Navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 FAQ - Često Postavljana Pitanja
 Traži
Forum
Affiliates
free forum

 

 Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?

Ići dole 
+9
plass_chamoisse
CupakabraS
Filip
ALOPEX
Slaven
ninana
Juric
Branko Č Mićević
Admin
13 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Admin
Admin



Muški
Broj poruka : 29
Godina : 41
Location : Ravni Topolovac
Job/hobbies : Košarka
Datum upisa : 03.10.2007

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime27th Oktobar 2007, 05:27

Basketball Recite svoje mišljenje...ja mislim da je bilo krajnje vreme...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ravni-topolovac.com
wev
Gost




Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime27th Oktobar 2007, 20:39

sunny e super ti je ovo, puno srece u narednom radu!
Nazad na vrh Ići dole
marko
Gost




Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime30th Oktobar 2007, 03:45

affraid E stvarno super izgleda!!!!
Nazad na vrh Ići dole
jukatan
Gost




Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: uzljuljaj,uzljuljaj   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime2nd Novembar 2007, 00:33

dobro je,stvarno
mozda malo pregledniji forum
samo nemoj sad >daj v..... ne se..<
ajd pa...
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin



Muški
Broj poruka : 29
Godina : 41
Location : Ravni Topolovac
Job/hobbies : Košarka
Datum upisa : 03.10.2007

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime3rd Novembar 2007, 04:02

[b][i]
Evil or Very Mad Šta da ti kažem Vekane sem......Daj Vekiću ne s...... Twisted Evil
Registruj se i imaćeš još nekih mogućnosti...pozdrav....... lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ravni-topolovac.com
Branko Č Mićević




Muški
Broj poruka : 3
Godina : 64
Location : Novi Beograd
Job/hobbies : NLB LHB banka
Datum upisa : 11.11.2007

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: šta mislite o tome šta je RT DOBI web prezentacijom   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime11th Novembar 2007, 01:46

Mnogo, konačno je i RT postao deo svet, izašli smo iz anonimnosti, dobili smo mesto za prezentaciju, dobre uslove za marketing, mogućnost za dobre poslove. naravno i prostor za dobro druženje, upoznavanje priliku da se povežemo i pomognemo.
Nazad na vrh Ići dole
Juric




Broj poruka : 3
Datum upisa : 15.11.2007

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime15th Novembar 2007, 03:13

Vrlo dobro, vrlo. Cak sta vise nego odlicno. Probaj da smanjis rezoluciju slika, brze ce se otvarati a ne gubis puno na kvalitetu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.geo-rudarijada.org
Admin
Admin



Muški
Broj poruka : 29
Godina : 41
Location : Ravni Topolovac
Job/hobbies : Košarka
Datum upisa : 03.10.2007

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime15th Novembar 2007, 18:37

Hvala Juriću...što se tiče slika mogao bih da smanjim rezoluciju ali mislim da je ovo sasvim dovoljna veličina da ljudi mogu da ih skidaju i gledaju...ako smanjim rezoluciju mislim da bi bile premale...samo bih hteo podsetim tebe,a i ostale REGISTROVANE članove da možete ako hoćete da postavljate nove teme na forumu...


Poslednji put izmenio dana 15th Novembar 2007, 18:48, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ravni-topolovac.com
Admin
Admin



Muški
Broj poruka : 29
Godina : 41
Location : Ravni Topolovac
Job/hobbies : Košarka
Datum upisa : 03.10.2007

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime15th Novembar 2007, 18:45

Basketball Pozdrav za Branka Č. Mićevića...želeo bih da znam, ako nije problem od koga si čuo za sajt?...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ravni-topolovac.com
branko c
Gost




Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime16th Novembar 2007, 00:59

Redovno trazim "ravni topolovac" na internetu, a i na wikipediji sam postavio tj. pisao tekst o Ravnom Topolovcu (gde sam u prvom tekstu naveo i prezimena porodica zitelja Ravnog Topolovca).
Nazad na vrh Ići dole
NO NAME
Gost




Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime26th Novembar 2007, 17:33

Za pocetak nije lose!!!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
ninana




Broj poruka : 9
Datum upisa : 25.11.2007

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: anchy   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime26th Novembar 2007, 21:39

gde ste bre topolovcani?
skolski....nije ti ovo lose....cekam samo da se malo ljudi aktiviraju i popune ovaj forum svojim komentarima.... a pod kojim se imenom krije vekic? Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin



Muški
Broj poruka : 29
Godina : 41
Location : Ravni Topolovac
Job/hobbies : Košarka
Datum upisa : 03.10.2007

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime27th Novembar 2007, 01:23

Basketball Hvala školska....ne zna još mnogo ljudi za ovaj sajt pa zato još nema mnogo poruka na forumu...Vekić je pod nadimkom jukatan...a pošto si se registrovala možeš i ti da postavljaš teme na forumu...pozdrav... Basketball
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ravni-topolovac.com
Slaven
Gost




Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime28th Novembar 2007, 18:18

pozdrav svim topolovcanima iz daleke kanade od Slavena Corluke. Vidimo se na ljeto 2008 ako bog da bounce
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin



Muški
Broj poruka : 29
Godina : 41
Location : Ravni Topolovac
Job/hobbies : Košarka
Datum upisa : 03.10.2007

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime29th Novembar 2007, 01:44

Basketball Veliki pozdrav za Slavena...sećam se i tebe i tvog brata Peđe...Kako ti je Kanadi?...jesi li se snašao?...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ravni-topolovac.com
Slaven
Gost




Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime29th Novembar 2007, 07:19

I ja se tebe sjecam iako se nismo toliko druzili zajedno, sta ces malo selo. Gledo sam onu tvoju stranicu isto i slike. Sjecam se onog vekica i palike, ali od onih zenskis slabo znam imena mada su mi face poznate.
Dobro sam se snaso u kanadi, zavrsio sam skolu i sad trenutrno radim. Planiram dole za srbiju da zapalim na ljeto pa polako skupljam pare Very Happy . Moj buraz je bio vec dole predproslo ljeto. Pozdravi mi filipa, marka i bracu cuce ako ih vidis. Fina ti ova stranica, trazio sam topolovac po google i nalazio prija samo neke informacije i par slika na wikipedia ali sam danas slucajno nabasao na ovaj site. Svaka cast samo ga puni slikama iz topolovca. Aj pa u zdravlje.

-Slaven-
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin



Muški
Broj poruka : 29
Godina : 41
Location : Ravni Topolovac
Job/hobbies : Košarka
Datum upisa : 03.10.2007

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime29th Novembar 2007, 17:22

Vazi Slavene pozdraviću ih ako oni i sami ne vide pre mene tvoju poruku...a ti kada budeš došao javi se...pozdrav... Basketball
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ravni-topolovac.com
ninana




Broj poruka : 9
Datum upisa : 25.11.2007

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: anchy   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime29th Novembar 2007, 17:42

[i]pozdrav za Slavena...nadam se da ce se jos "puniti" forum komentarima ljudi sirom sveta,koji imaju neke veze sa RT! Smile ....cekam Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Slaven
Gost




Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime29th Novembar 2007, 18:13

imam jedno pitanje. Vidim na slikama da se skola nesto renovira, o cemu se radi? Nije valjda zatvorena?
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin



Muški
Broj poruka : 29
Godina : 41
Location : Ravni Topolovac
Job/hobbies : Košarka
Datum upisa : 03.10.2007

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime30th Novembar 2007, 01:11

Nije zatvorena škola...sala se renovira i proširuje...ne znam da li znaš ali naša odbojkaška ekipa je ušla u drugu ligu pa nam je potrebna veća sala...ali kako to u Srbiji uvek biva ko zna kada će se završiti...e,da uslikaću ovih dana sliku kuće u kojoj si živeo pa ću je postaviti na sajt da je vidiš ili ako hoćeš mogu da ti je pošaljem na mail... Basketball
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ravni-topolovac.com
Slaven




Muški
Broj poruka : 7
Godina : 41
Datum upisa : 29.11.2007

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime30th Novembar 2007, 08:21

svejedno, sta ti lakse, ili email ili ovdje. Dobro je to da se prosiruje, dobro se uvjek picila odbojka tamo na selu jos i kad sam ja bio dole. Jeli kijac jos direktor?
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin



Muški
Broj poruka : 29
Godina : 41
Location : Ravni Topolovac
Job/hobbies : Košarka
Datum upisa : 03.10.2007

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime1st Decembar 2007, 02:47

Nije...omatorio je i otišao u penziju...Šta je sa Peđom?...pričao mi je Žile da je završio neki fakultet...jel' to istina?... Basketball
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ravni-topolovac.com
Slaven




Muški
Broj poruka : 7
Godina : 41
Datum upisa : 29.11.2007

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime1st Decembar 2007, 20:17

zavrsio je fakultet za elektricnog inzinjera i sad na zimu treba da magistrira.
Nazad na vrh Ići dole
mile
Gost




Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime3rd Decembar 2007, 05:03

topolovac topolovac topolovac
Nazad na vrh Ići dole
mile
Gost




Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime6th Decembar 2007, 04:08

propratite malo bolje nocni zivot u topolovcu
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin



Muški
Broj poruka : 29
Godina : 41
Location : Ravni Topolovac
Job/hobbies : Košarka
Datum upisa : 03.10.2007

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime7th Decembar 2007, 17:34

Eee Mile...ne znam kada si zadnji put bio u Topolovcu...kakav bre noćni život...toga ovde nema...pozdrav... Basketball
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ravni-topolovac.com
ALOPEX

ALOPEX


Broj poruka : 4
Datum upisa : 09.12.2007

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime9th Decembar 2007, 18:18

Kao pozdrav svima cat Bilo je krajnje vreme da R.T dobije prilicno solidnu web prezentaciju,ovog puta upucujem pohvale mlado mliku koji je dizajnirao ovaj sajt.
Nazad na vrh Ići dole
mmmm
Gost




Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: mmmm   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime10th Decembar 2007, 19:18

flower
Nazad na vrh Ići dole
Filip




Muški
Broj poruka : 2
Godina : 41
Datum upisa : 05.10.2007

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime10th Decembar 2007, 19:22

Pozdrav za Corluke iz Kanade od Ninkovica iz Srbije. Javi se na e-mail ako imas vremena fnpredator@yahoo.com .
Nazad na vrh Ići dole
Slaven




Muški
Broj poruka : 7
Godina : 41
Datum upisa : 29.11.2007

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime13th Decembar 2007, 18:39

Filip ::
Pozdrav za Corluke iz Kanade od Ninkovica iz Srbije. Javi se na e-mail ako imas vremena fnpredator@yahoo.com .

Pa dje si Filipe?..Poslo sam email.
Nazad na vrh Ići dole
jukatan
Gost




Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime13th Decembar 2007, 19:47

Sh, mnogo bolje ti ovo!
pozdrav corlukama u ca i onoj maloj ninani, a i onom namcoru filipu!
nema trafike, nema nocnog zivota, a nostalgija razdire
Nazad na vrh Ići dole
ninana




Broj poruka : 9
Datum upisa : 25.11.2007

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime13th Decembar 2007, 21:02

gde si Vekane,skolski moj!? pa sta ima bre,nisam te videla 100 god!? nesto se slabo ljudi javljaju...
Nazad na vrh Ići dole
mile
Gost




Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime17th Decembar 2007, 09:51

da da da da stari dobri klos kod trafike......nema ga vise to jeste ali nema ni basketa sto je jos gore
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin



Muški
Broj poruka : 29
Godina : 41
Location : Ravni Topolovac
Job/hobbies : Košarka
Datum upisa : 03.10.2007

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime18th Decembar 2007, 01:47

U pravu si Mile...meni basket najviše nedostaje...A i kloš kod trafike...Ah šta ćeš...otišao Kašika,otišla i trafika... Basketball
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ravni-topolovac.com
ninana




Broj poruka : 9
Datum upisa : 25.11.2007

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime18th Decembar 2007, 02:14

[eh,da...nocni zivot u r.t. kad se samo setim....bile su tu i neke ruze Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
jukatan
Gost




Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime18th Decembar 2007, 18:40

nije valjda da samo mojih ruza secas!?
istina, bilo je tesko u onom stanju izbrojati neparan broj, pa jos su i puzavice bile, a i kapija uvek skripi kad krenes u berbu! Sta alkohol cini od coveka!!! e, mladosti
Nazad na vrh Ići dole
Slaven




Muški
Broj poruka : 7
Godina : 41
Datum upisa : 29.11.2007

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime18th Decembar 2007, 21:39

pa sta bi sa kasikom i trafikom ako smijem pitat?
Nazad na vrh Ići dole
ninana




Broj poruka : 9
Datum upisa : 25.11.2007

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime18th Decembar 2007, 22:40

[pa ostavi mi e-mail.....nemoj o tome na forumu. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin



Muški
Broj poruka : 29
Godina : 41
Location : Ravni Topolovac
Job/hobbies : Košarka
Datum upisa : 03.10.2007

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime19th Decembar 2007, 00:14

Pa Slavene,Kašika je otišao da studira i trafika se zatvorila...šteta,to je bila neka vrsta Topolovačkog hrama...tu se sve dešavalo... Basketball
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ravni-topolovac.com
CupakabraS




Broj poruka : 1
Datum upisa : 19.12.2007

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime19th Decembar 2007, 15:57

Cao !!!!!!
afro
Nazad na vrh Ići dole
mmmm
Gost




Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: mmmm   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime24th Decembar 2007, 20:28

rendeer HAPPY NEW YEAR santa
Nazad na vrh Ići dole
jeca
Gost




Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime27th Decembar 2007, 03:07

ko gostuje na trgu u rt za novu godinu?
hoce li biti nesto kod Lale? santa
Nazad na vrh Ići dole
Slaven




Muški
Broj poruka : 7
Godina : 41
Datum upisa : 29.11.2007

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime28th Decembar 2007, 21:52

evo topolovca cak i detaljno prikazanog sa satelita na google maps cheers
http://maps.google.ca/maps?hl=en&ie=UTF8&ll=45.460281,20.568337&spn=0.014328,0.029182&t=h&z=15&om=1
Nazad na vrh Ići dole
ALOPEX

ALOPEX


Broj poruka : 4
Datum upisa : 09.12.2007

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime30th Decembar 2007, 01:19

Veliki pozdrav svima ljudima koji posecuju ovaj sajt.
SRECAN I BERICETA NOVA GODINA santa


rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer santa
Nazad na vrh Ići dole
ALOPEX

ALOPEX


Broj poruka : 4
Datum upisa : 09.12.2007

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime30th Decembar 2007, 01:20

SRECNA I BERICETNA NOVA GODINA
rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer santa
Nazad na vrh Ići dole
Juric




Broj poruka : 3
Datum upisa : 15.11.2007

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime21st Januar 2008, 23:44

Mozda bi bilo bolje da slike medalja prate slike ekipa koje su je osvojile...
Cisto malo reorganizacije...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.geo-rudarijada.org
Admin
Admin



Muški
Broj poruka : 29
Godina : 41
Location : Ravni Topolovac
Job/hobbies : Košarka
Datum upisa : 03.10.2007

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime21st Januar 2008, 23:47

Potpuno se slažem sa tobom Juriću...Stavio bih ja još slika, ali to su sve slike koje mi je klub dostavio...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ravni-topolovac.com
plass_chamoisse

plass_chamoisse


Muški
Broj poruka : 2
Godina : 41
Job/hobbies : sviranje i studiranje, prvo sviranje
Datum upisa : 17.01.2008

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime22nd Januar 2008, 16:40

Juric samo nesto kritikuje, treba ga iscerati iz pisma.
Nazad na vrh Ići dole
WOGGY




Broj poruka : 14
Location : sarajevo
Datum upisa : 08.02.2008

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime8th Februar 2008, 00:39

jbt kad se sad nisam slagir'o Shocked Shocked Shocked

ukucam bezze u google topolovac kad imam i sta vidjeti lol! cheers


svaka cast, site je fakat extra i vjerujem da ce vremenom biti sve bolji. predlazem da napravite neki foto-album u koji bi stavili slike sa utakmica omladinca, sa turnira u malom fudbalu, "nocnog zivota",... Smile

vjerujem da me neki od vas i znaju, jer sam jedno vrijeme zivio u topolovcu. to su bile nezaboravne godine i ovom prilikom zelim da pozdravim svoje "kerece zvizduke" pavleta, baju, starog gavrana, misadora, djubreta, usketa, janjajanka,... Cool
Nazad na vrh Ići dole
krulj23




Muški
Broj poruka : 4
Godina : 39
Location : SAN FRANCISCO/california
Datum upisa : 08.02.2008

Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime8th Februar 2008, 22:39

[b]YO THIS SHIT IS COOL JUST KEEP UP THE GOOD WORK afro afro afro

NE STVARNO SADA STRANICA JE SUPER MOZDA SAMO TREBA MALO VISE SLIKA OD LJUDI IZ SLAVNOG TOPOLOVCA king king king
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/krulj
Sponsored content





Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?   Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta mislite o tome što je R.T dobio web prezentaciju?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
WWW.RAVNI-TOPOLOVAC.COM :: Mesna zajednica-
Skoči na: